خرید گردگیر دستی گوداستر

ساخت وبلاگ
چکیده : گردگیر دستی گوداستر GO DUSTER قیمت: 25000 تومان گردگير دستی گو داستر بدون سيم كه سر گردان آن مثل ... با عنوان : خرید گردگیر دستی گوداستر بخوانید :

گردگیر دستی گوداستر GO DUSTER
قیمت: 25000 تومان
گردگير دستی گو داستر بدون سيم كه سر گردان آن مثل آهنربا گرد و خاك را جذب و به هر جاي سخت و غير قابل دسترسي ايي نفوذ كرده و خانه شما را تميز مي كند
اين محصول، هنگام نظافت كردن تغيير شكل داده و به قسمت هايي نفوذ مي كند كه شما هرگز با دستمال و مواد پاك كننده نمي توانيد آنجا را تميز كنيد .فقط دكمه آنرا بفشاريد تا شروع به چرخيدن و گردگيري كند . طي ايجاد الكتريسيته ساكن همه چيز را به خود جذب مي كند .تميز كردن آن نيز به سادگي انجام مي گيرد ، فقط كافي است سر آن را از بدنه جدا كرده و زير شير آب بگيريدگرد و غبار همه جا هست ! روي ميز ، روي تلويزيون ، لا به لاي دکوراسيون و حتي جاهايي که نمي توان به راحتي به آن دست پيدا کرد .ما براي اين مشکل، اين محصول را به شما پيشنهاد مي کنيم ، گردگيري دستي بدون سيم که سر گردان آن مثل آهنربا گرد و خاک را جذب و به هر جاي سخت و غير قابل دسترسي نفوذ کرده و خانه شما را تميز مي کند
اين محصول ،در هنگام نظافت کردن تغيير شکل داده و به قسمت هايي نفوذ مي کند که شما هرگز با دستمال و مواد پاک کننده نمي توانيد آنجا را تميز کنيد . تصور کنيد چگونه ممکن است محصولي به شما اشتياقي غير قابل کنترل براي گردگيري ببخشد ، تا با يک حرکت تمام گرد و خاک ها را از بين برده و واقعا از اين کار لذت ببريد !فقط دکمه آنرا بفشاريد تا شروع به چرخيدن و گردگيري کند .محصولي سبک ، قابل انعطاف که با گردش 250 دور در دقيقه ، طي ايجاد الکتريسيته ساکن همه چيز را به خود جذب مي کند و اين در حالي است که تميز کردن آن نيز به سادگي انجام مي گيرد ، فقط کافي است سر آن را از بدنه جدا کرده و زير شير آب بگيريد . . . . . . . .
MADE IN CHINA . . .
دارای 3 ماه گارانتی پخش لوازم خانگی هیراد
مهم : این محصول با مجوز رسمي توسط پخش کننده قانوني آن در کشور عرضه مي گردد.لازم است برچسب مجوز اين محصول بر روي کارتن نصب و به همراه فاکتور رسمي تحويل مشتري گردد.

گردگیر دستی گوداستر GO DUSTER

ویژگیها
1) نظافت هر گوشه و کنار  
2) سبک  
3) جذب 100% خاک بدون پخش کردن  
4) داراي 3 سر مختلف و اسپري  
5) بازديد کالا و تاييد سلامت کالا پيش از ارسال

برای مشاهده تازه ترین اطلاعات و قیمت و عکس های محصول روی لینک زرد رنگ کلیک کنید:

خرید گردگیر دستی گوداستر GO DUSTER

خرید گردگیر دستی گوداستر,GO DUSTER,گو داستر,لوازم نظافت,...
نویسنده : خرید پستی بازدید : 144 تاريخ : پنجشنبه 2 خرداد 1392 ساعت: 2:49