خرید سری چاقوی آشپزخانه میراکل بلید MIRACLE BLADE 3

ساخت وبلاگ
چکیده : سری چاقوی آشپزخانه میراکل بلید MIRACLE BLADE 3 قیمت: 60000 تومان اگر به فکر تکمیل لوازم آشپزخانه و... با عنوان : خرید سری چاقوی آشپزخانه میراکل بلید MIRACLE BLADE 3 بخوانید :

سری چاقوی آشپزخانه میراکل بلید MIRACLE BLADE 3
قیمت: 60000 تومان
اگر به فکر تکمیل لوازم آشپزخانه و جهیزیه خود هستید این محصول را فراموش نکنید. سرویس چاقوی آشپزخانه میراکل بلید . حتما از چاقوهايي که نمي برند يا چاقوهايي که غذاي شما را خراب مي کنند خسته شده ايد ؟
پس به دنياي چاقوهاي ميراکل بليد 3 خوش آمديد !
چاقوها ي فوق العاده میراکل بلید 3 ، خرد کردن ، ريز کردن ، برش دادن و پوست کندن را براي شما آسان مي کند به نحوي که هر بار که میراکل بلید 3 استفاده مي کنيد دقيقا مثل روز اول خواهد بود .
براي چاقوهاي قطعه کن و خرد کن میراکل بلید 3 دو عدد گوي کنترل طراحي شده که به کمک آن مي توانيد فقط با دو انگشت چاقو را در دست بگيريد و با کنترل کامل آن به سادگي مواد غذايي را خرد و تکه تکه کنيد . در ضمن شکل دسته آن به شما اين امکان را مي دهد که از بالا تا پائين به سادگي ببريد بدون اينکه دستتان به زمين برخورد کند---
MADE IN CHINA---
دارای 3 ماه گارانتی پخش لوازم خانگی هیراد
مهم : این محصول با مجوز رسمي توسط پخش کننده قانوني آن در کشور عرضه مي گردد.لازم است برچسب مجوز اين محصول بر روي کارتن نصب و به همراه فاکتور رسمي تحويل مشتري گردد.

ست چاقو میراکل بلید MIRACLE BLADE 3

ویژگیها
1) بسيار سبک  
2) بدون ايجاد فشار به دست  
3) تعداد 11 چاقوي مختلف  
4) بازديد کالا و تاييد سلامت کالا پيش از ارسال  
5) داراي شرايط ارجاع کالا در صورت عدم رضايت

برای مشاهده تازه ترین اطلاعات و قیمت و عکس های محصول روی لینک زرد رنگ کلیک کنید:

خرید ست چاقو میراکل بلید MIRACLE BLADE 3

 

خرید سری چاقوی آشپزخانه میراکل بلید MIRACLE BLADE 3,سرویس چاقوی آشپزخانه,میراکل بلید,ست چاقو,سرویس چاقوی آشپزخانه,لوازم آشپزخانه,...
نویسنده : خرید پستی بازدید : 136 تاريخ : جمعه 3 خرداد 1392 ساعت: 0:17